Pag: Glamping resort v Zrčah, ki vas bo očaral

Pag je priljubljena počitniška destinacija Slovencev, poleg urejenih kampov in pestre ponudbe apartmajev, pa imajo zdaj tudi glamping resort! September na Pagu je že bolj umirjen, cene se spustijo, ljudje se razbežijo, vreme pa se večinoma obdrži še v zadnje izdihljaje poletja.

Jesenski oddih, ko otok potihne

Na otoku Pag, tik nad Zrčami – najbolj žurersko in najslavnejšo plažo med mladimi, so zrasle moderno opremljene hiške. Hiške z zasebnimi bazeni so sicer locirane le nekaj minut hoje do morja. Noa Glamping Resort nudi dih jemajoč pogled na morje, le streljaj od glavnega dogajanja poletja na Pagu.

Vandraj priporoča: Pozen poletni oddih na Pagu – Noa Glamping Resort za pol cene!

Otok je znan po čudovitih skrivnih plažah in neraziskanih kotičkih, odlični hrani – le kdo ne pozna paškega sira in jagnjetine – in vinih, poleg romantičnih sončnih zahodov pa slovi tudi kot otok zabave.

Pag je med mladimi precej priljubljen predvsem zaradi plaže Zrče, ki je polna barov in klubov, kjer glasna glasba in vrvež žurerjev odmeva do jutranjih ur, se nadaljuje v popoldne in novo noč … Zabava v septembru že potihne, Pag pa se prepusti zadnjim poletnim obiskovalcev, ki lovijo zadnje žarke sezone.

Otok, ki spominja na Mars

Pag je sicer peti največji hrvaški otok, ima najdaljšo obalo in je eden najbolj priljubljenih med vsemi generacijami pri nas. Otok je znan po gričevnatih pobočjih, ki so ponekod videti, kot da ste pristali na Marsu, prav tako, kot da ste se res znašli tam, pa vas gledajo tudi zvedave ovce, ki jih je na otoku ogromno. Kaj pravite na skoraj jesenski oddih? Ponudbo glamping hišk v Zrčah lahko preverite TUKAJ.

Foto: Noa Glamping Resort

PREBERITE ŠE:

Otok Rab: 5 razlogov, zakaj ga radi obiščemo

Korčula: Jadranski otok, ki očara

 

Vse pravice pridržane. Vandraj 2016. Pogoji spletne strani Piškotki COPYRIGHT © 2016 MODERNA VENTURES SA, VIA RONCO NUOVO 11B, 6949 COMANO, ŠVICA.