The Times o Sloveniji: Krpljanje na Pokljuki med top zimskimi doživetji

Časnik The Times je objavil članek 30 najboljših zimskih doživetij (30 great winter adventures) in na drugo mesto uvrstil obisk Slovenije in krpljanje v zimski idili.

Krpljanje na Pokljuki navdušilo The Times

Britanski časnik The Times je objavil članek z lestvico 30 najboljših zimskih doživetij in postavil “krpljanje v Sloveniji” na drugo mesto. Na prvem mestu je zimsko kolesarjenje na Finskem.

Po mnenju Richarda Mellorja je obisk pomrznjenega Blejskega jezera pozimi še posebej očarljiv, kot posebno doživetje pa je izpostavil krpljanje, ki je mogoče v zasneženih gozdovih na Pokljuki v Triglavskem narodnem parku.

Odlična promocija Slovenije

Naslovno fotografijo članka je krasila zimska podoba Bleda. Kot poroča STO, The Times na vseh platformah – tiskani, mobilni, spletni, digitalni tablični računalnik in družbeni mediji dosega več kot milijon in pol dnevnih bralcev, kar je torej odličen doseg za promocijo naše dežele.

Foto: Shutterstock

Preberite še:

Slovenija med top 7 najvarnejšimi državami za potovanja v letu 2019

Lonely Planet: Slovenija med top 10 destinacijami, vrednimi obiska v 2019

To je 10 najsrečnejših držav na svetu! Kje je Slovenija?

Smučanje: Naj se snežna zabava prične!

Vse pravice pridržane. Vandraj 2016. Pogoji spletne strani Piškotki COPYRIGHT © 2016 MODERNA VENTURES SA, VIA RONCO NUOVO 11B, 6949 COMANO, ŠVICA.